Kategórie

Informácie

Najpredávanejšie

O nás

Spoznajte svet bicyklov.

Vítame Vás na stránke s ktorou sa môžete dostať do sveta cyklistiky na profesionálnej úrovni, alebo len tak pre relax a zábavu.

Začiatky pôsobenia našej firmy začínajú od roku 1991, kedy sme sa rozhodli vstúpiť na trh. Už od začiatku naša predajňa ponúkala bicykle československej výroby ako boli ESKA,FAVORIT, LIBERTA a športové potreby. Pomáhali sme rozbiehať nové české a slovenské značky ako napríklad Mama - dnešný KELLYS, DEMA, ISTER - dnes VEDORA , CREDAT, KENZEL, AMULET, AUTHOR a v neposlednom rade značku CTM.

V roku 1995 nás firma OLPRAN a CREDAT oslovila so spoluprácou zabezpečovať veľkoobchodný predaj pre západoslovenský kraj.

Dnes sa zaoberáme prevádzkou e- shopu a dvoch kamenných predajní v ktorých si môžete objednaný tovar vyzdvihnúť. V súčasnosti sa zameriavame predajom značiek bicyklov ktoré podporujú cyklistiku na Slovensku. Ako je MERIDA, ktorá podporuje Cyklistický Klub Banská Bystrica, značku CTM, ktorí podporujú tím NOVATEC, KELLYS ktorí podporuje KELLYS FACTORY TEAM nových nádejných downhillových pretekárov, TREK, GHOST, GIANT, GT, MONGOOSE ...

Naša firma je dovozcom duší k2bike,duší a plášťov DURO a novej značky plášťov CASUMINA. V našich predajniach zabezpečujeme poradenstvo, záručný i pozáručný servis odborným personálom.

V posledných rokoch sme rozšírili predaj o freestylové kolobežky , kde zabezpečujeme i servis, prípadne skladáme kolobežky na zákazku podľa požiadavky zákazníka, kde spolupracujeme s firmou GIZMÁNIA. Ponúkame rôzne značky ETHIC, MAUI, GRIT, MGP .... Snažíme sa v tejto oblasti podporovať nádejného slovenského pretekára Tadeáša Nováka, ktorý je taktiež členom nášho klubu k2bike .

Staňte sa členom klubu K2bike a využívajte jeho výhody.

Odberné miesta pre e-shop nájdete na adrese J.M.Hurbana 314, Brezová pod Bradlom a Adama Trajana, Piešťany.

ORGÁN DOZORU :

Inšpektorát SOI pre Trenčiansky kraj 
Hurbanova 59, 911 01  Trenčín   
Odbor výkonu dozoru 
tel. č. 032/6400 109 
fax č. 032/6400 108